Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення

Студенти призери міжнародного спортивного артфестивалю в м. Гжиско (Вілкаси) Польща

Щорічно берем участь в обласній універсіаді ВУЗів Львівщини з наступних видів спорту: армреслінг, бадмінтон, баскетбол, легка атлетика, настільний теніс, стрільба з лука, шахи, футзал. У 2009 році кафедрою фізичного виховання на чолі з Леськом О.М. була відновлена так звана "Універсіада творчих спецальностей” завдяки Юхницькому Богдану Володимировичу – велике Вам дякую. Нами були запрошені гості з всієї України, на жаль прийняли участь тільки чотири ВНЗ Львівської області серед яких Львівська національна академія мистецтв, Українська академія друкарств, НУ ім. Ів.Франка (факультет культури і мистецтв) і НУ „Львівська політехніка” (факультет архітектури).

Студенти з викладачем Щур Лідією Романівною після змагань (який солодкий смак перемоги)

Наша Академія загалом перемогла у відкритій першості Львівської області на комплексних змаганнях серед ВУЗів з творчими спеціальностями у наступних видах:

1- місце (настільний теніс)

1-е місце (баскетбол)

2-е місце (футзал, міні-футбол)

2-е місце (волейбол)

1-е місце (армреслінг) і абсолютним чемпіоном у змаганнях з армреслінгу став студент 5-го курсу факультету ОМіР (МДС) Кикта Роман

1-е місце творчий конкурс і тому загалом збірна команда ЛНАМ посіла 1 призове загально-командне місце серед 4-х ВУЗів у змаганнях відкритої першості Львівської області серед творчих спеціальностей „Спортивний митець 2009”, а також цим самим виграли можливість прийняти участь у міжнародному спортивному артфестивалі у сусідній республіці Польща.

Студенти на змаганнях (Польща)

Після перемоги нашої Академії у відкритій першості Львівської області на комплексних змаганнях серед ВУЗів з творчими спеціальностями нам була надана можливість прийняти участь у міжнародному спортивному артфестивалі у сусідній республіці Польща де ми посіли в особистих заліках

Серед викладачів-тренерів 3-є місце з армреслінгу посіла викладач кафедри фізичного виховання Щур Лідія,

2-ге місце з настільного тенісу посів доцент цієї ж кафедри Лесько Орест

і абсолютним чемпіоном у змаганнях з армреслінгу став студент 5-го курсу факультету ОМіР (МДС) Кикта Роман, у командних видах наша збірна виступила також дуже престижно а саме:

З волейболу ми стали абсолютними чемпіонами і тому посіли – 1 місце

а загалом збірна команда ЛНАМ посіла 3 призове загально-командне місце з 6-ти ВУЗів у міжнародному спортивному артфестивалі у м. Вілкаси республіки Польща.

У 2010 році ми знову були запрошені прийняти участь у змаганнях відкритої першості Львівської області серед творчих (мистецьких) спеціальностей „Спортивний митець 2010”. В боротьбі за перемогу брало участь чотири ВНЗ: ЛНАМ, ЛНУ ім. Ів. Франка (факультет культури і мистецтв), НУ „Львівська політехніка” (спеціальність - архітектура) і Українська друкарська академія (спеціальність – художнє оформлення книги). Наша Академія загалом перемогла у відкритій першості Львівської області на комплексних змаганнях серед ВНЗ з творчими спеціальностями у наступних видах:

3- місце (настільний теніс)

1-е місце (легкоатлетичне багатоборство)

1-е місце (волейбол)

Команда ЛНАМ також зайняла 1-е місце у творчому конкурсі і тому загалом збірна команда ЛНАМ посіла 1 призове загально-командне місце серед 4-х ВУЗів у змаганнях відкритої першості Львівської області серед творчих спеціальностей „Спортивний митець 2010”.

Команда призерів ЛНАМ у Польщі (чоловічий склад)

5 жовтня 2010 р. команда ЛНАМ брала участь у «Козацьких забавах» м. Косів (Косівський інститут прикладного і декоративного мистецтва), де вибороли два призових місця: 2-е місце в стрільбі з пневматичної гвинтівки (Гончарук Богдан), 3-є місце в штовханні гирі 24 кг (Кикта Роман).